Podsumowanie konkursu Super Samorząd Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Grzegorz Grabowski   
30.12.2011.
ssam.png

Udział Zielonki w konkursie Super Samorząd zakończyło spotkanie organizatorów tj. przedstawicieli Urzędu Miasta i Zielonkowskiego Forum Samorządowego, podczas którego podsumowano podejmowane w nim działania. W wyniku dyskusji, która odbyła się podczas spotkania, została  wyrażona chęć dalszej współpracy i zostało uzgodnione wspólne stanowisko lokalnych uczestników konkursu. 

Deklaracja

1. Biorąc pod uwagę doświadczenia z partnerskiego udziału w konkursie Super Samorząd uczestniczący w nim Urząd Miasta Zielonka oraz Zielonkowskie Forum Samorządowe, deklarują dalszą współpracę w działaniach na rzecz rozwoju Gminy Zielonka.

2. Strony uznają działania w partnerstwie jako ważny element tworzenia, utrzymywania i doskonalenia warunków dla wzrostu aktywności społecznej w Gminie Zielonka.

3. Celem głównym partnerstwa jest wspieranie działań na rzecz zaangażowania i kreatywności mieszkańców oraz ich współpracy dla dobra wspólnego.

4. Do dalszej współpracy przy tworzeniu partnerstwa zastaną zaproszone działające w Zielonce organizacje społeczne i gospodarcze.

Deklaracje podpisali Burmistrz Zielonki Grzegorz Dudzik i prezes Zielonkowskiego Forum Samorządowego Grzegorz Grabowski.

stopka.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zielonkowskie Forum Samorządowe :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.